Certyfikowane

Do recyklingu

Biodegradowalne

Systemy pakowania, znakowania i rozwiązania dla przemysłu

Przyszłość zaczyna się z tutaj

Super mocna

Silikonowana

Efekt plomby

Taśmy pakowe

Możliwość znakowania logiem Twojej firmy

Taśmy pakowe to jeden z najprostszych i najwydajniejszych sposobów na zabezpieczanie przesyłek, paczek, kartonów lub większych ładunków. Jako producent oferujemy szeroki wybór taśm pakowych, wśród których można znaleźć artykuły wykonane na bazie kauczuku naturalnego, syntetycznego oraz wyprodukowane z zastosowaniem najwyższej jakości akrylu wodnego. W asortymencie posiadamy również produkty ekologiczne, łatwe w recyklingu.

Z myślą o Planecie i ekologii

Jednym z najważniejszych elemtów naszej działalności jest dbałość o ekologię. Wszystkie nasze produkty dobierane są z myślą o Planecie w ramach zrównoważonego rozwoju.

 

Zdatność do recyklingu materiałów wykorzystywanych w działalności gospodarczej bez wątpienia jest istotna. Maksymalna utylizacja surowców, poprzez ponowne ich przetworzenie i wprowadzenie do obiegu to prawdziwa twarz ekologicznej, nowoczesnej postawy.

Taśmy papierowe aktywowane wodą

zbrojone

 

Taśma pakowa jest jednym z podstawowych zabezpieczeń towaru podczas wysyłki, dlatego tak ważne jest by była wytrzymała i niezawodna.

Taśma aktywowana wodą (WAT) firmy IPG jest papierową taśmą pakową, używaną przez najlepszych sprzedawców detalicznych w e-commerce. Niezależne testy wykazały, że stosowanie taśmy podgumowanej z dyspenserem BetterPack jest o 21% bardziej wydajne niż stosowanie standardowej taśmy pakowej i ręcznego dyspensera taśmy.